Sertifikalarımızı görmek için tıklayın

Makine ve konveyörlerde  yatay olmayan yüzeylerde bile mafsallı yapısı sayesinde makineyi  dengeye getiren plastik ayaklardır.Piyasada farklı kalitelerde plastik papuçlar varsa da,orijinal hammadde kullanarak mekanik ve kimyasal özellikleri yüksek bir ürün sunmak görevimizdir. Statik (d) ve dinamik yüklere karşı dayanımlıdır.

Plastik ikili ve üçlü ayaklar makine ve konveyörlerin gövdelerini dengede tutmak için açılı destek elemanıdır. Plastik ikili ayaklar karşılıklı boru bağlantısı sayesinde daha büyük gövdeleri taşır.Plastik üçlü ayaklar de denge unsurundan dolayı tercih edilir.

Makine ve konveyörlerde yatay olmayan yüzeylerde bile mafsallı yapısı sayesinde makineyi dengeye getiren plastik ve metal ayaklardır. Plastik tabanlı metal saplamalı pabuçlar M8'den M24'de kadar paslanmaz ve galvaniz kaplı olarak mevcuttur. Taban malzemesi güçlendirilmiş PA6 olup statik yükler için tasarlanmıştır,malzemesi birinci kalitedir. Pabuçlar kadar bir diğer önemli husus, Kare,yuvarlak ve dikdörtgen şekillerinde olan profil kılavuzlarıdır.Üstelik ağır yüklerde profil kılavuzunun normal somuna göre kat kat daha fazla yataklaması sonucu pabuçlar gövdeyi daha iyi taşımaktadır.

MODEL:510 DÜZ TABAN PLASTİK PABUÇ (2 KÖŞELİ METAL ÇİNKO KAPLAMA)

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır.
Yorum Yap

MODEL:510 GALVANİZ TABANLI VE MİLLİ MAFSALLI METAL PABUÇ Diğer Renkler

MODEL:515 DÜZ TABAN PLASTİK PABUÇ (2 KÖŞELİ METAL ÇİNKO KAPLAMA)

Siyah+Metal